سعی کنید درحد امکان کارهای آرایشیتان رادرمقابل چشم همسرتان انجام ندهید بگذارید آرایش و آراستگی شما همچون سحر و جادوی خاص همسرتان را مجذوب کند و به حرکتی ساده و روزمره بدل نشود

اهمیت آراستگی و آرایش قبل از رابطه جنسی خانمها؛

✴️متاسفانه اکثر خانم ها خصوصا بعد از زایمان در منزل کمتر به وضع آراستگی و آرایش خود رسیدگی میکنند و شاید به جز چند ماه آغاز زندگی برای شوهرشان آرایش در منزل نداشته باشند.

❣️تنوع در نوع لباس های زیر ،استحمام قبل از رابطه زناشویی ، شیو کردن موهای زائد و موهای بدن ، استفاده از عطر ، آرایش قبل از رابطه زناشویی میتواند شعله های آتش جنسی همسرتان را دو چندان افروخته کند حتی اگر سالها از ازدواج شما گذشته باشد.

✴️با ترفندهای ظاهری زنانه میتوانید مجددا کیفیت رابطه جنسی خود و همسرتان را ارتقاء دهید ، چشم همسرتان را اسیر زیبائی ها و اندام زنانه خود کنید ، با توجه به آنکه بدن زنان ترشحات بیشتری از خود دارد لازم است نسبت به استحمام بیشتر فعال باشند.

🎯 هستند خانم هایی که قبل از بیرون رفتن از منزل دقایق و حتی ساعاتی را مشغول آرایش کردن و عوض کردن لباسهایشان هستند تا لباس مناسب برای بیرون انتخاب کنند.

❣️اما همین خانمها حاضر نیستند برای همسرشان ۱۰ دقیقه قبل از رابطه جنسی آرایش یا لباسی متفاوت انتخاب کنند، این خانم ها چطور انتظار دارند همسرشان جذب آنها شود؟

آراستگی قبل از رابطه جنسی و ایجاد شرایط برای یک رابطه جنسی لذت بخش،
نقش بسیار مهمی در میزان به ارگاسم رسیدن همسر و انزال شوهر دارد.
متاسفانه اکثر خانم ها خصوصا بعد از مدتی که از ازدواجشان میگذرد،
در منزل کمتر به وضع آراستگی خود رسیدگی می کنند
و شاید به جز چند ماه آغاز زندگی برای شوهرشان آرایش در منزل نداشته باشند.

تماس جهت وقت مشاوره ۰۹۱۹۵۵۸۳۷۶۷

ادرس اینستاگرام dr.babamoradi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *